Teknik Problemlerden Dolayı Firmamızın Faaliyetleri Kısa Süre İçin Durdurulmuştur. Çalışmalarımız Devam Etmektedir.
 

Teslimat & İade Koşulları

İADE KOŞULLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini, garanti belgesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

Sipariş iptal etmeniz durumunda ürün henüz kargoya verilmediyse veya faturası kesilmediyse anlık olarak üyelik hesabınıza bakiye olarak yüklenecektir.
(Sipariş iptali için sitede bulunan iade talep formunu online olarak doldurmalısınız)
Yükleme yapıldığında mail ve sms ile bilgilendirme yapılacaktır. 
Bakiyeniz ile bakiye ile öde yöntemini seçerek alışveriş yapabilirsiniz bakiyeniz otomatik olarak hesabınızdan düşecektir ve ödeme onaylanacaktır.

Alışveriş yapmadan direkt ödemiş olduğunuz yöntemle iade almak istiyorsanız, tutar üyelik hesabınıza yansıdıktan sonra destek talebi sisteminden finans birimini seçerek talep edebilirsiniz.

-Bakiye ödemeleri haftanın her cuma günü otomatik olarak yapılmaktadır.


Faturası kesilen ürünler iptal edilemez, gelen kargoyu teslim almadan geri göndermenizin doğrultusunda otomatik iadeye düşecektir.

Bakiye tutarı üyelik hesabınızdan düştükten sonra kalan süreç Bankanızın İşleyiş süresine göre kredi kartları için 2-3 iş gününde banka kartları için 7-10 iş gününde yansıyacaktır. 
Bu süre sonunda Talep etmeniz durumunda İade referans numarası paylaşılmaktadır. 
Bazı ödeme kuruluşları İade Dekontu oluşturduğu için oluşan dekont varsa Talep etmeden tarafınıza anında İletilir. 

Havale ile yapılan ödemeler İşleme alındığı anda hesabınıza yansımaktadır. 
Bu işlem genellikle 2-3 saat Sürmektedir, sistemin işlem yoğunluğuna göre ve banka işlem limitlerini göre maximum 10 iş gününe kadar Uzayabilir.

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 2-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişlerde; sipariş tarihini  takip eden ilk iş gününden itibaren tedarik süreci başlamaktadır.
Karaca marka Ürünlerin Teslimatı Satıcı Onayından Sonra 15 İş Günü Bulabilmektir. ( Cumartesi Pazar İş Günü Sayılmamaktadır.)

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER VE YAPMANIZ GEREKENLER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve ürünlerde fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamalarda bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine ‘’Hasar Tespit Tutanağı’’ hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz.

Kargo tarafından SERİ PAZARYERİ A.Ş ‘ye ürünün hasarlı olduğuna ilişkin bilgilendirme yapıldığında; ürünün iade işlemi başlatılacak ve ücret iadesi yapılacaktır.

Hasarlı ulaşım konusunda tutanak tutturulmadan veya yardim@seripazaryeri.com ‘a bildirilmeyen hasarlı açıklaması ile ürünlerin iadesi kabulü edilmeyecektir.